מעוניינים להבין במדויק כיצד ניתן לייצר 300-400% רווח על ההשקעה? דברו איתנו>>

מגרשים / נדל"ן למכירה / להשקעה בפרדס חנה
מגרשים / נדל"ן למכירה / להשקעה בפרדס חנה

פרדס חנה-כרכור

הופכת למעצמה נדל״נית

הסביבה הכפרית והירוקה, חיי הקהילה השקטים והאווירה הצבעונית והתרבותית הפכו את פרדס חנה כרכור למוקד עלייה לרגל למשפחות מכל רחבי הארץ. הודות למרחק הלא גדול מהמרכז, התושבים יכולים להמשיך לעבוד במרכז, בנתניה או בחדרה הקרובה, בלי לוותר על חיי קהילה שקטים ונוף ירוק. בעשור האחרון, התפרסם היישוב באווירה הצבעונית, הרוחנית והתרבותית המיוחדת שלו. רבים מ-32 אלף התושבים הם אמנים, מעצבים ואנשי רוח ותרבות, שפורחים בסביבה הירוקה והפסטורלית של היישוב.

הקרקע הינה קרקע פרטית בבעלותנו בטאבו – כלומר אנחנו בעלי הקרקע ולאחר הרכישה הקרקע נרשמת על שמכם בטאבו ונרשמת הערת אזהרה על שמכם.

המכירה לא נעשית דרך חברת שיווק או תיווך, הרכישה היא דרכנו בלבד. הכסף מופקד בנאמנות והתשלום יעבור במלואו רק לאחר קבלת אישור בטאבו על העברת בעלות ללקוח.

הקרקעות מוגדרות בתכנית מתאר הארצית (תמ"א 35) בצבע צהוב, כלומר, קרקעות המוגדרות בתמ"א 35 כקרקעות בעלות "מרקם עירוני", שלהן סיכוי גבוה להפשרה. החלקה צמודה לקרקע שכבר הופשרה ותהליכי הפיתוח בה נמצאים בשלבים מתקדמים.

קיים הסכם שיתוף אחד עם מעל 1400 משפחות אשר רכשו מעל 300,000 מ"ר בפרדס חנה, כך שיש לנו כח רב בקידום התהליכים והתכניות. הסכם השיתוף והבטחונות נעשים באמצעות פירמת עורכי דין בכירה, בראשותו של עו"ד דורון אריאל. אשר עוסקת בין היתר בקידום תהליך ההפשרה.

לאחר שקניתם את הקרקע יש לחכות את תקופת השנים עד להפשרה. כאשר הקרקע מופשרת אתם עשויים  למכור את הקרקע ברווח של פי 3-4 מעלות הקניה. האפשרות השניה היא להמשיך עם הקבוצה לבניה ולהוסיף את עלויות הבניה. כך ש מי שיבחר לשמור על בעלותו בקרקע עד לגמר הבנייה, צפוי להחזיק בדירת בפרדס חנה ולהכפיל את רווחיו.

אנו זיהינו את ההזדמנות במתחם, ורכשנו מעל ל-300 דונם. הקרקע הינה קרקע פרטית בבעלותנו בטאבו – כלומר אנחנו בעלי הקרקע ולאחר הרכישה הקרקע נרשמת על שמכם בטאבו ונרשמת הערת אזהרה על שמכם. הכסף מופקד בנאמנות והתשלום יעבור במלואו רק לאחר קבלת אישור בטאבו על העברת בעלות ללקוח.
יצרנו הסכם שיתוף עליו חתומים כל המשקיעים שתפקידו לספק לך את הביטחון הנדרש.

על כל השטח הזה ישנם היום למעלה מ-1400 משפחות שכבר זיהו את המחיר האטרקטיבי של הקרקע. חתימה על הסכם שיתוף מגנה על ההשקעה שלך, כך שאף אחד מחברי הקבוצה לא יוכל להתנגד לתהליך ההפשרה בשום שלב שהוא.

השקיעו בקרקע פרטית בטאבו
השקיעו בקרקע פרטית בטאבו

מעוניינים להבין במדויק כיצד ניתן לייצר 300-400% רווח על ההשקעה? דברו איתנו>>

הקרקע אינה זמינה לבניה