מגרשים פרטיים

להשקעה בדרום פרדס חנה

ההערכות:

רווח של פי 3-4

(רק על רכיב הקרקע)

הזדמנות להצטרף עכשיו

מגרשים פרטיים

להשקעה בדרום פרדס חנה

לקבלת מידע נוסף על ההשקעה
לחצו כאן והשאירו פרטים

מעוניינים להבין במדויק כיצד ניתן לייצר 300-400% רווח על ההשקעה?
דברו איתנו>>

מדוע כדאי להשקיע דווקא עכשיו בפרדס חנה כרכור?

מיקום אטרקטיבי

המגרשים נמצאים במיקום ייחודי
המאפשר נגישות גבוהה לכבישים מרכזיים,
תחב"צ, איזורי המסחר והבילוי של פרדס
חנה, בסמוך לשכונת הווילות שבדרום
פרדס חנה.

קרקע פרטית בתוכנית במרקם עירוני (תמ"א 35)

הקרקע הינה קרקע פרטית בבעלותנו בטאבו - ולאחר הרכישה הקרקע מועברת לרישום על שמכם בטאבו. הקרקעות מוגדרות בתכנית מתאר הארצית בצבע צהוב, כלומר, קרקעות בעלות "מרקם עירוני" שלהן סיכוי להפשרה.

כיצד הסכם השיתוף שלנו שומר עליכם?

כבר היום למעלה מ-1,400 משפחות רכשו מגרשים במתחם. כל אחת מהן חתומה על הסכם שיתוף המונע ממנה להתנגד לתהליך ההפשרה העתידי בכל מצב. ההסכם נערך באמצעות פירמת עורכי דין בכירה, בראשותו של עו"ד דורון אריאל.

2 מסלולי רווח

א. משקיעים שירצו, יוכלו למכור את הקרקע שבבעלותם לאחר שלב ההפשרה וליהנות מרווח פוטנציאלי של פי 4 כבר בשלב זה.
ב. מי שיבחר לשמור על בעלותו בקרקע עד לגמר הבנייה, צפוי להחזיק בדירת יוקרה בפרדס חנה ולהכפיל את רווחיו.

פרדס חנה-כרכור

הופכת למעצמה נדל״נית

הסביבה הכפרית והירוקה, חיי הקהילה השקטים והאווירה הצבעונית והתרבותית הפכו את פרדס חנה כרכור למוקד עלייה לרגל למשפחות מכל רחבי הארץ. הודות למרחק הלא גדול מהמרכז, התושבים יכולים להמשיך לעבוד במרכז, בנתניה או בחדרה הקרובה, בלי לוותר על חיי קהילה שקטים ונוף ירוק. בעשור האחרון, התפרסם היישוב באווירה הצבעונית, הרוחנית והתרבותית המיוחדת שלו. רבים מ-32 אלף התושבים הם אמנים, מעצבים ואנשי רוח ותרבות, שפורחים בסביבה הירוקה והפסטורלית של היישוב.

הקרקע הינה קרקע פרטית בבעלותנו בטאבו – כלומר אנחנו בעלי הקרקע ולאחר הרכישה הקרקע נרשמת על שמכם בטאבו ונרשמת הערת אזהרה על שמכם.

המכירה לא נעשית דרך חברת שיווק או תיווך, הרכישה היא דרכנו בלבד. הכסף מופקד בנאמנות והתשלום יעבור במלואו רק לאחר קבלת אישור בטאבו על העברת בעלות ללקוח.

הקרקעות מוגדרות בתכנית מתאר הארצית (תמ"א 35) בצבע צהוב, כלומר, קרקעות המוגדרות בתמ"א 35 כקרקעות בעלות "מרקם עירוני", שלהן סיכוי גבוה להפשרה. החלקה צמודה לקרקע שכבר הופשרה ותהליכי הפיתוח בה נמצאים בשלבים מתקדמים.

קיים הסכם שיתוף אחד עם מעל 1400 משפחות אשר רכשו מעל 300,000 מ"ר בפרדס חנה, כך שיש לנו כח רב בקידום התהליכים והתכניות. הסכם השיתוף והבטחונות נעשים באמצעות פירמת עורכי דין בכירה, בראשותו של עו"ד דורון אריאל. אשר עוסקת בין היתר בקידום תהליך ההפשרה.

לאחר שקניתם את הקרקע יש לחכות את תקופת השנים עד להפשרה. כאשר הקרקע מופשרת אתם עשויים  למכור את הקרקע ברווח של פי 3-4 מעלות הקניה. האפשרות השניה היא להמשיך עם הקבוצה לבניה ולהוסיף את עלויות הבניה. כך ש מי שיבחר לשמור על בעלותו בקרקע עד לגמר הבנייה, צפוי להחזיק בדירת בפרדס חנה ולהכפיל את רווחיו.

אנו זיהינו את ההזדמנות במתחם, ורכשנו מעל ל-300 דונם. הקרקע הינה קרקע פרטית בבעלותנו בטאבו – כלומר אנחנו בעלי הקרקע ולאחר הרכישה הקרקע נרשמת על שמכם בטאבו ונרשמת הערת אזהרה על שמכם. הכסף מופקד בנאמנות והתשלום יעבור במלואו רק לאחר קבלת אישור בטאבו על העברת בעלות ללקוח.
יצרנו הסכם שיתוף עליו חתומים כל המשקיעים שתפקידו לספק לך את הביטחון הנדרש.

על כל השטח הזה ישנם היום למעלה מ-1400 משפחות שכבר זיהו את המחיר האטרקטיבי של הקרקע. חתימה על הסכם שיתוף מגנה על ההשקעה שלך, כך שאף אחד מחברי הקבוצה לא יוכל להתנגד לתהליך ההפשרה בשום שלב שהוא.

קרקע בתמ"א 35 מרקם עירוני (צבע צהוב)

מעוניינים להבין במדויק כיצד ניתן לייצר 300-400% רווח על ההשקעה?
דברו איתנו>>

מעוניינים להבין במדויק כיצד ניתן לייצר 300-400% רווח על ההשקעה?

דברו איתנו »

הקרקע אינה זמינה לבניה
דילוג לתוכן